Wigilia to najbardziej klimatyczny dzień w roku. Od wyjątkowej kolacji z siankiem, opłatkiem po Pasterkę, gdy rozbrzmiewa „Bóg się rodzi”. Na naszą wigilię przyjechał Ksiądz proboszcz, Pani Dyrektor oraz Kierownicy. Były życzenia, śpiewanie kolęd i wspólna wieczerza.